Maďarské preklady

madarske-preklady (1)Vyhotovenie maďarských prekladov v Bratislave profesionálnymi slovensko-maďarskými prekladateľmi za dostupné ceny.

Po pripojení k Európskej únii sa rozbehli obchody s našimi južnými susedmi a čoraz častejší je dopyt po slovensko-maďarských prekladoch a tlmočení v maďarskom jazyku. Našimi klientami sú v prvom rade podniky, ktoré by radi rozšírili svoje pôsobenie na maďarský trh, ale vo veľkom množstve sme uz vyhotovovali aj literárne preklady, zdravotnícke preklady amaďarské právne preklady. S čím sa na nás môžete s istotou obrátiť:

Maďarské preklady vždy vyhotovujú profesionálni maďarskí prekladatelia disponujúci niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí urobia maximum preto, aby preklad vyhotovený pre Vás bol presný, prvotriedny a za každých okolností hotový vstanovenom termíne. Vďaka našej filozofii sa k tomu pripája nízka cena, takže si môžete byť istý, že získate maďarský preklad za najvýhodnejšiu cenu.

slovensko-madarske-prekladyMaďarský prekladateľ v Bratislave

Prekladateľská agentúra Netlingua v Bratislave je jednou z Vašich obľúbených prekladateľských agentúr. Za posledné roky smespolupracovali pri vyhotovení stále väčšieho počtu maďarských prekladov. Preklady z maďarského do slovenského, slovenského do maďarského jazyka už v priebehu jedného dňa.

Lektorovanie v materinskom jazyku, maďarské odborné preklady v Bratislave, nízke ceny, kvalitné preklady, krátke termíny. Ak nám v ranných hodinách prepošlete materiál určený na preklad, môžete ho mať hotový už večer. Pre podrobnejšie informácie a presné ceny, kliknite na ikonu Cenová ponuka v hornom menu. Slovensko-maďarské preklady, odborné preklady v Bratislave, maďarské preklady podľa Vašich požiadaviek.

Preklady z maďarčiny do slovenčiny

Preklady z maďarského do slovenského jazyka za krátky čas v Bratislave. Preklady kontrolujú lektori s materinským jazykom maďarským, maďarsko-slovenské, slovensko-maďarské preklady každý deň v týždni, aj cez víkend. Pre podrobnejšie informácie nám zavolajte už teraz na nižšie uvedené číslo.

Ak by ste potrebovali pomoc v Maďarsku, obráťte sa na našu partnerskú agentúru:

Prekladateľská agentúra Bilingua v Budapešti

Okrem maďarského jazyka najčastejšie robíme nasledovné preklady v Bratislave:

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!