Preklad domovských stránok

preklad-internetovych-stranokPreklady domovských stránok

Preklady domovských stránok, webstránok do angličtiny, preklady internetových stránok a textov zo slovenčiny do angličtiny alebo z angličtiny do slovenčiny respektíve iného jazyka. Preklady website-ov, preklady webstránok alebo domovských stránok sú osobité svojou terminológiou. Prekladateľ môže dokonale prekladať literárne diela alebo právne zmluvy, ale ak nepoznáinternetovú terminológiu, v preklade webstránok zrejme nebude dobrý.

Preto sa spoliehame v prekladoch domovských stránok vyslovene naprekladateľov, ktorí sú v tejto oblasti špecialistami. Disponujú veľkými skúsenosťami v prekladoch webových stránok a vedia, že dôležitý je nielen samotný preklad, ale aj lokalizácia, to znamená, že program sa musí prispôsobiť osobitostiam jednotlivých jazykov napríklad pomenovanie hlavnej stránky, teda homepage, je v jednom jazyku úvod, ale v druhom jazyku začiatok atď.

Preklady internetových stránok

Preklady domovských stránok, webstránok zo slovenského do anglického, nemeckého, španielskeho, francúzskeho, talianskeho a maďarského jazyka, toto sú najčastejšie jazyky, do ktorých v našej agentúre vyhotovujeme preklady webstránok, ale v prípade potreby samozrejme zabezpečíme preklad Vašej webstránky do akéhokoľvek jazyka.

Preklady domovských stránok, webstránok v Bratislave v Prekladateľskej agentúre Netlingua!

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!