Španielske preklady

spanielske-prekladyŠpanielsky prekladateľ v Bratislave

Španielske komerčné a odborné preklady španielskymi prekladateľmi, lektorovanie v španielčine ako materinskom jazyku. Španielske preklady sú vďaka obľúbenosti španielskeho jazyka stále rozšírenejšie aj v našej krajine, narastá počet firiem, ktoré sa na nás obracajú so žiadosťou o španielsky preklad. V našej bratislavskej prekladateľskej agentúre popri španielskych prekladoch vyhotovujeme aj preklady v ďalších európskych jazykoch, medzi nimi sú najčastejšie jazyky anglický, nemecký, taliansky a francúzsky a maďarský. Čokoľvek potrebujete v oblasti španielskych prekladov, neváhajte, kontaktuje nás a my Vám pomôžeme.

Postup španielskeho prekladu je nasledovný

Pri vyhotovení španielskych prekladov postupujeme nasledovne:

  • Prepošlete nám e-mailom text určený na preklad (ideálne vo formáte doc alebo pdf)
  • Zašleme Vám cenovú ponuku
  • Keď našu ponuku akceptujete, pustíme sa do prekladu
  • Medzitým Vám zašleme číslo účtu našej agentúry, na ktoré môžete uhradiť sumu za preklad
  • Po uhradení sumy Vám okamžite zašleme preklad a poštou odošleme vystavenú faktúru

spanielcinaSlovensko-španielske preklady za nízke ceny

Slovensko-španielske a španielsko-slovenské preklady web stránok, zmlúv, príručiek a rôznych dokumentov v Bratislave španielskymi odbornými prekladateľmi. Naši prekladatelia disponujú minimálne 5-ročnou praxou a urobia všetko pre to, aby ste mali k dispozícii kvalitný preklad čo najrýchlejšie. Pre informácie o cenách a termínoch vyhotovenia prekladov nás volajte už teraz na čísle 0919 196 612! Kvalitné španielsko-slovenské a slovensko-španielske preklady v Bratislave, preklady zo slovenského do španielskeho jazyka rýchlo a za nízke ceny.

Preklady zo španielčiny do slovenčiny za krátky čas

Rýchle španielske preklady, odborné preklady v Bratislave rýchlo a za nízke ceny. Španielske preklady, španielske odborné preklady podľa Vašich požiadaviek! Ak pošlete materiál na preklad ráno, španielsky preklad o rozsahu do 10 strán môžete mať hotový ešte v ten istý deň. Vyskúšajte našu agentúru, presvedčte sa o rýchlosti akou pracuje Prekladateľská agentúra Netlingua už teraz! Zavolajte na číslo 0919 196 612!

Rýchle španielske preklady

Partnerské agentúry v zahraničí

Agencia de traducciónes Madrid – Traducción Expres

Granada Traducciónes – Contexto

Španielske preklady za krátky čas, španielsko-slovenské, slovensko-španielske preklady každý deň v roku, dokonca aj cez víkendy, zavolajte nám už teraz, prepošlite materiál na preklad e-mailom a my Vám čoskoro zašleme hotový preklad. Vďaka rozsiahlej prekladateľskej základni sme schopní odteraz s ľahkosťou preložiť aj rozsiahlejšie texty za krátky čas a Vy tak získate španielsky preklad za ešte kratšiu dobu. Prekladateľská agentúra Netlingua sa snaží, aby bola objednávka pre Vás čo najjednoduchšia, zavolajte nám už teraz a my Vám pomôžeme!

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!