Francúzske preklady

prekladateliaFrancúzsky prekladateľ

Vyhotovenie slovensko-francúzskych prekladov v agentúre Netlingua Bratislava francúzskymi prekladateľmi, ktorí disponujú viacročnými skúsenosťami v oblasti prekladov. Lektorovanie vo francúzštine ako materinskom jazyku, kontrola textov, vyhotovenie prekladov zo slovenského alebo iných jazykov do francúzskeho jazyka za najlepšie ceny. Francúzsko-slovenské, slovensko-francúzske preklady v Bratislave.

Postup francúzskeho prekladu

Postup slovensko-francúzskeho prekladu je podobný ako pri ostatných prekladoch:

  • Prepošlete nám text určený na preklad e-mailom
  • Zašleme Vám cenovú ponuku
  • Keď našu ponuku akceptujete a máte o preklad záujem, Vami zaslaný text preložíme
  • Uhradíte sumu za preklad na náš účet
  • E-mailom Vám okamžite zašleme hotový preklad

Slovensko-francúzske preklady

Vyhotovenie slovensko-francúzskych prekladov v Bratislave, francúzsko-slovenské odborné preklady, lektorovanie, preklady internetových stránok z francúzskeho do slovenského jazyka, zo slovenského do francúzskeho jazyka odbornými prekladateľmi, každý deň v týždni. Francúzske prekladyvždy vyhotovuje odborný prekladateľ, ktorý je profesionálnym prekladateľom a disponuje minimálne 5-ročnými skúsenosťami na poli slovensko-francúzskych prekladov.

preklad-francuzstinyPreklady z francúzštiny do slovenčiny

Komerčné preklady, odborné preklady z francúzštiny do slovenčiny za čo najkratší čas. Pokiaľ potrebujete francúzsky preklad expresne, prosím informujte o tom našu agentúru a my urobíme maximum, aby ste boli s nami spokojný, podobne ako niekoľko tisíc klientov pred Vami. Ďakujeme, že ste si pre francúzsky preklad zvolili práve nás!

Rýchle francúzske preklady v Bratislave

Rýchle preklady vo francúzskom jazyku, lektorovanie a korektúra v Bratislave, francúzsko-slovenské, slovensko-francúzske odborné preklady, ale máte možnosť žiadať preklady aj z iných jazykov ako napríklad jazyk anglický, nemecký, taliansky, španielsky alebo iný európsky jazyk. Vyskúšajte nás aj Vy!

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!