Úradný preklad vysvedčení a diplomov

Úradný preklad koncoročných vysvedčení, maturitných vysvedčení a diplomov v Bratislave za skvelé ceny!

Máme za sebou obdobie koronavírusu, ktoré pre nikoho z nás nebolo ľahké a výnimkou nie sú ani žiaci a študenti. Online výučba a príprava na koncoročné testy bez prezenčného vyučovania bola skutočne náročnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá.

Našťastie sa toto obdobie skončilo a každý dostal svoju zaslúženú odmenu: mnohí dostali svoje koncoročné vysvedčenia, niektorí obdržali diplom a iní maturitné vysvedčenie.

S postupným uvoľňovaním opatrení súčasne vo viacerých krajinách a obdržaním koncoročných dokumentov opäť nastal čas, aby sme zrealizovali svoje plány a osobné ambície – a prihlásili sa na zahraničné stredné alebo vysoké školy.

Niektorí sa chystajú do Holandska, iní do Nemecka či do Anglicka.

Prihlášky však treba odoslať spolu s dokladom potvrdzujúcim ukončené vzdelanie, teda spolu s diplomom, maturitným vysvedčením alebo koncoročným vysvedčením.

Do zahraničia sa samozrejme posiela preložená verzia daného dokumentu. Bežný preklad však nepostačuje, je potrebý úradný preklad zviazaný trikolórou a opatrený okrúhlou pečiatkou.

Kde však získať úradný preklad do angličtiny alebo nemčiny? A čo najrýchlejšie a za najlepšiu cenu?

Jednoznačne u nás, v prekladateľskej agentúre Netlingua!

Najčastejšíe preklady

  • maturitné vysvedčenia
  • koncoročné vysvedčenia
  • diplomy, dodatky k diplomu
  • certifikáty
  • osvedčenia

Čo musíte urobiť, ak potrebujete úradný preklad do nemeckého alebo anglického jazyka?

Úradný preklad je možné pripojiť k originálu, overenej kópii alebo k vytlačenej kópii v závislosti od toho, aká inštitúcia vyžaduje preklad. Stačí nám zavolať alebo priniesť dokument, ktorého úradný preklad potrebujete. Dajte nám vedieť, dokedy preklad potrebujete a ostatné nechajte na nás. Preklady vieme vyhotoviť do 24 hodín alebo do konca daného dňa.

V prípade najčastejšie objednávaných prekladov, medzi ktoré patria úradné preklady v anglickom jazyku, Vám vieme poskytnúť aj výhodnejšiu cenu, čo pre Vás v praxi znamená preklad za najnižšiu možnú cenu na trhu. 

V akých jazykoch vykonávame úradné preklady?

Úradné preklady realizujeme v každom svetovom jazyku, či je to holandčina, angličtina alebo španielčina – dokážeme zabezpečiť všetko.

Takže, milí študenti a čerství absolventi, ak potrebujete úradný preklad rýchlo a za bezkonkurenčnú cenu, neváhajte sa skontaktovať s agentúrou, v ktorej je klient vždy na prvom mieste!

Zavolajte teraz: 0919 196 612!