Preklad životopisov

prekladatelka-ivetaPreklady CV, preklad životopisov do angličtiny a nemčiny za skvelé ceny.

Preklady CV, Curriculum Vitae, preklady životopisov do angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny alebo iného jazyka za krátky čas – prekladateľská agentúra Netlingua v Bratislave vám pomôže, kontaktujte nás už teraz!

Vyhotovujeme preklady CV, motivačných listov, sprievodných listov a životopisov (curriculum vitae) v Bratislave za nízke ceny. Prepošlite nám e-mailom Váš životopis v slovenskom jazyku, my Vám zašleme cenovú ponuku a po potvrdení objednávky Vám vyhotovíme preklad. Po uhradení sumu za preklad na náš účet Vám zašleme na e-mail preložený životopis, motivačný list alebo sprievodný. Je to také jednoduché!

Preklady životopisov

Preklad životopisu si vyžaduje dôkladnú znalosť daného jazyka a prax v preklade životopisov. Bez týchto dvoch faktorov nie je možné životopis vhodným spôsobom preložiť do iného jazyka, v každom prípade je potrebné poznať osobitosti a formálne požiadavky cieľového jazyka.

Zrejme každý súhlasí s tým, že životopis je súčasťou nášho života. Najskôr sa ho naučíme písať v škole, potom pomocou neho hľadáme prácu a počas celého života ho dopĺňame, upravujeme a opravujeme.

Životopis má určitú zaužívanú štruktúrovanú formu, ktorá by sa mala dodržať v každom jazyku, aj keď každý jazyk má svoje špecifiká a svoju obvyklú terminológiu. Často potrebujeme životopis v cudzom jazyku, najčastejšie v angličtine alebo nemčine.

Nie každý však má čas na to, aby si doma sadol a pustil sa do anglického alebo nemeckého prekladu svojho životopisu.

A nie každý disponuje dostatočnými jazykovými znalosťami v angličtine alebo nemčine na to, aby sa  prezentoval preloženým anglickým alebo nemeckým životopisom. Iné je vedieť dohovoriť sa a komunikovať, a iné je správne sa písomne vyjadriť v cudzom jazyku.

Práve v takýchto situáciách sa môžete s dôverou obrátiť na nás. Prekladateľská agentúra NETLINGUA Vám zabezpečí kvalifikovaný preklad životopisu.

Nemusíte sa obávať nepresností, chýb alebo preklepov. Nemusíte sa znepokojovať ani kvôli tomu, žeby Vás preložený životopis predstavil v horšom svetle. Všetko, čo obsahuje Váš životopis v slovenčine, bude obsahovať aj jeho preklad v angličtine alebo nemčine.

Počas nášho pôsobenia sme prekladali najrôznejšie životopisy určené pre školy, univerzity, zamestnania alebo obchodné či iné inštitúcie. Bude pre nás cťou vyhotoviť Vám anglický alebo nemecký preklad životopisu.

Preklady životopisov, CV v Bratislave rýchlo a za skvelé ceny – Prekladateľská agentúra Netlingua!

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!