Anglické preklady

anglicke-prekladyAnglický prekladateľ

Anglický prekladateľ v Bratislave, anglicko-slovenské komerčné a odborné preklady rýchlo a za prijateľné ceny. Všetci anglickí prekladatelia, s ktorými spolupracujeme, disponujú viacročnými skúsenosťami a výborne ovládajú terminológiu jednotlivých tém, či už ide o ekonomický, právny, technický alebo lekársky preklad.  Vyhotovenie anglických odborných prekladov každý deň v týždni, preklad anglických textov do slovenského jazyka alebo vyhotovenie slovensko-anglických prekladov v Bratislave a vďaka internetu aj v celej republike:

Preklad webových stránok do angličtiny
Preklady zmlúv (kúpna, nájomná, pracovná), potvrdenia, výpis z registra trestov
Anglické technické preklady – servisné príručky, projektová dokumentácia 
Preklad návodov na použitie z angličtiny do slovenčiny
Preklad životopisov do angličtiny

Postup anglického prekladu

Anglický preklad, slovensko-anglické, anglicko-slovenské preklady v Bratislave, anglická prekladateľská agentúra, ktorá pracuje za prijateľné ceny a ktorej prioritou je Vaša spokojnosť. Postup prekladu je nasledovný:

  • Prepošlete nám text určený na preklad
  • Zašleme Vám cenovú ponuku
  • Keď cenovú ponuku akceptujete, vyhotovíme preklad
  • Uhradíte sumu za preklad na náš účet (alebo preklad prevezmete osobne)
  • Odovzdáme Vám preložený materiál (e-mailom alebo osobne)

prekladanie-bratislavaAnglicko-slovenské preklady

Anglicko-slovenské, slovensko-anglické preklady rýchlo a za nízku cenu.Anglicko-slovenský preklad je obvykle hotový o niečo skôr ako slovensko-anglický, ale v každom prípade sa snažíme o to, aby ste mali k dispozícii kvalitný preklad čo najrýchlejšie a čo najlacnejšie. Anglicko-slovenské preklady v Bratislave a v celej republike, zavolajte nám už teraz, aby sme zistili, čo potrebujete.

Slovensko-anglické preklady

V prípade anglického prekladu je veľmi dôležité, aby bol anglický prekladateľ oboznámený s významom textu aokrem jazyka danej krajiny poznal aj miestne zvyklosti. Niektoré veci majú totiž odlišné pomenovanie v Spojených štátoch a odlišné v Anglicku. Preto je vhodné informovať nás pred samotným prekladom o tom, kde bude preložený dokument použitý a my vyhotovíme preklad podľa toho.

Preklady anglicko-slovenské

Preklady anglicko-slovenské, slovensko-anglické v Bratislave za konkurencieschopné ceny. Pokiaľ máte text v nejakom počítačovom formáte, prepošlite nám ho čo najskôr e-mailom, my Vám obratom zašleme cenovú ponuku a následne vyhotovíme preklad. Po uhradení sumy za preklad (poukázaním na náš účet) Vám okamžite po vyhotovení prekladu zašleme anglický alebo slovenský text.

Partnerské agentúry v Anglicku

Coventry Translation Services – Bilingua
Edinburgh Translation Agency – Speedy Translations

Anglické preklady, korektúra a lektorovanie

Vyhotovenie anglických prekladov v bratislavskej prekladateľskej agentúre, anglicko-slovenské, slovensko-anglické preklady, vyhotovenie prekladov dokonca aj cez víkendy, s pružnými podmienkami, expresne alebo s normálnym termínom podľa Vašich požiadaviek. Náš prekladateľ s materinským jazykom anglickým vám pomôže pri korektúre rôznych anglických textov, jazyková/gramatická korektúra anglických textov v Bratislave a v iných slovenských mestách za výborné ceny.

Kontaktujte nás teraz na telefónnom čísle +421 919 196 612!