Ruské preklady

preklad-rustinaVyhotovenie ruských prekladov v Bratislave profesionálnymi slovensko-ruskými prekladateľmi, pre ktorých je ruský jazyk rodným jazykom a okrem toho majú naši profesionáli aj mnohoročné skúsenosti s prekladaním. Absolútnu kvalitu za dostupné ceny získate len u nás.

Aj po rozpade Sovietskeho zväzu a neskôr po vstupe Slovenska do Európskej únie naše vzťahy s Ruskou Federáciou neochladli, práve naopak. Aj to je jeden z dôvodov prečo sú ruské preklady neustále potrebné a aj tak často vyhľadávané.

Máme skúsenosti s prekladmi obchodným textov, právnických textov, ale aj technických textov. Radi Vám však preložíme aj webové stránky, články, literárne diela, obchodné ponuky, zmluvy, či akékoľvek iné dokumenty.

Preložíme vám:

  • webovú stránku,
  • zmluvy, výpis z obchodného registra
  • vysvedčenia, osvedčenia
  • rôzne dokumenty, príručky

Potrebujete presný, prvotriedny a predovšetkým včas vyhotovený preklad do ruštiny? Našou filozofiou je poskytnúť klientom prvotriedne služby za dostupné ceny! Za nás hovoria činy, nie len slová, preto neváhajte a s dôverou sa obráťte na nás, my sa o všetko postaráme! Pridajte sa aj Vy k našim spokojným klientom a odídete so skutočne kvalitným prekladom!

Preklady z ruštiny do slovenčiny a preklady zo slovenčiny do ruštiny

Prekladateľskú agentúru Netlingua v Bratislave tvorí celý tím profesionálov, ktorí sú pripravení vyhotoviť Vaše preklady do ruského jazyka už aj v priebehu jedného dňa. Pošlite nám Váš text a my na jeho preklade začneme okamžite pracovať. Samozrejme, že máme odborníkov aj v opačnom smere, teda Vám dokážeme bez problémov pomôcť aj pri prekladoch z ruského jazyka do slovenského. Na prekladoch do slovenského jazyka pracujú rodení Slováci so skúsenosťami a prekladateľskou praxou.

Prekladateľská agentúra Netlingua je tu pre Vás 24/7 a vždy sme pripravení Vám pomôcť! Ak potrebujete preklad súrne, najlepšie ešte v ten istý deň, pošlite nám Váš materiál určený na preklad a môžete ho mať hotový už večer toho istého dňa.

Ak očakávate kvalitné ruské preklady, nízke ceny, krátke termíny, ochotný prístup, či dôkladné korektúry obráťte sa na prekladateľskú agentúru Netlingua.

Zavolajte nám teraz: +421 919 196 612!