Odborné preklady

preklady-bratislavaOdborné preklady vyhotovené prekladateľskou agentúrou v Bratislave, anglické odborné preklady, preklady právne, obchodné, technické, lekárske, literárne, inžinierske za krátky čas a za konkurencieschopné ceny.

V prekladateľskej agentúre Netlingua vyhotovujú preklady vždy len odborní prekladatelia s minimálne 5-ročnou prekladateľskou skúsenosťou, ktorí dokonale ovládajú daný jazyk a vo väčšine prípadov žili dlhšiu dobu v zahraničí, čiže študovali jazyk nielen v škole, ale aj v reálnom živote.

Vyhotovenie odborného prekladu závisí od dĺžky a komplexnosti daného textu, presnú cenovú ponuku Vám vieme zaslať až potom, čo sme text videli.Ak máte text k dispozícii v nejakom elektronickom formáte, prepošlite nám ho e-mailom a my Vám čoskoro zašleme cenovú ponuku.

Odborný preklad sa od komerčného prekladu líši tým, že sa nemôže vyhotoviť ako voľný preklad. Z hľadiska precizity je veľmi dôležité, aby prekladateľ dokonale poznal problematiku a terminológiu danej oblasti. Právnik ľahko preloží zmluvu, ale bude mať problem s prekladom lekárskeho výrazu, inžinier poľahky preloží technické výrazy, ale nie je isté, že bude rozumieť finančnej oblasti.

Bratislavská prekladateľská agentúra Netlingua urobí všetko preto, aby ste Vy mali k dispozícii odborný preklad najvyššej kvality za čo najnižšiu cenu a najkratší čas.

Obráťte sa na nás ak potrebujete:

Korektúra, lektorovanie v rôznych európskych jazykoch za výborné ceny.

Zavolajte nám už teraz na číslo +421 919 196 612!