Úradný preklad technického preukazu z nemčiny v Bratislave

Úradne overené preklady nemeckých technických preukazov a kúpno-predajných zmlúv v Bratislave za skvelé ceny, rýchlo a spoľahlivo.

Kúpili ste vozidlo v zahraničí a potrebujete ho prepísať na slovenské doklady? Od vstupu do Európskej únie sa proces dovozu použitých vozidiel na Slovensko významne zjednodušil. 

Hoci v dnešnej dobe sa dá kúpiť takmer každý druh vozidla už aj na Slovensku, mnoho ľudí stále považuje za výhodné vycestovať pre kúpu jazdeného auta do Nemecka, Rakúska, prípadne do Švajčiarska, keďže za rovnakú cenu dostanú lepšiu výbavu, navyše kvalita zahraničnych ciest môže byť vyššia a tým pádom sú vozidlá menej opotrebované.

Ďalším dôvodom, prečo sa veľa ľudí rozhodne pre dovoz zahraničných áut môže byť aj to, že ľudia na západe si môžu dovoliť investovať do drahších náhradných dielov, navyše Nemci predávajú ojazdené autá v mladšom veku.

Na dovoz auta zo zahraničia budete celkom iste potrebovať úradný preklad tp z nemčiny do SJ.

Na polícii alebo dopravnom inšpektoráte obvykle vyžadujú technický preukaz prípadne kúpno-predajnú zmluvu na auto. Ak máte k dispozícii tieto dokumenty a zároveň aj ich úradný preklad, predložíte ich príslušnému orgánu a už len trpezlivo čakáte, kedy Vás vyzvú na ich prevzatie. Posledným krokom je vybavenie evidenčného čísla.  

Koľko stojí úradný preklad technického preukazu? 

Za úradný preklad technického osvedčenia do slovenského jazyka zaplatíte cenu v zmysle nariadenia. 

Snažíme sa pracovať rýchlo, aby ste si čo najskôr mohli prevziať na dovezené vozidlo slovenské evidenčné číslo. Nemecký technický preukaz (Brief, ako ho oni nazývajú) sa skladá z 2 častí, obe je potrebné preložiť, rovnako kúpno-predajnú zmluva (Vertrag) si vyžaduje slovenský úradný preklad s pečiatkou.  

Prekladateľská agentúra Netlingua Vám ochotne pomôže s úradným prekladom technických osvedčení a dokumentácie vozidiel do slovenského jazyka z nemčiny, holandčiny, taliančiny, dokonca dánštiny a samozrejme maďarčiny.   

Úradný preklad technických osvedčení, dokumentácií vozidiel, kúpno-predajných zmlúv do slovenského jazyka rýchlo a za dostupnú cenu!

Zavolajte nám ešte dnes: Volajte 0919 196 612!