Preklad súdnych rozhodnutí

Úradne overený preklad súdnych rozhodnutí do angličtiny, nemčiny, maďarčiny alebo ruštiny za skvelé ceny. Neváhajta, zavolajte nám ešte dnes!

Ak ste sa už ocitli v situácii, že ste potrebovali úradný preklad súdneho rozhodnutia z maďarského alebo ruského jazyka, vyššie uvedené kľúčové slová sú Vám zrejme známe. Hneď ako ste zistili, že potrebujete takýto preklad, ste museli siahnuť po vyhľadávači na Google a podľa uvedených kľúčových slov nájsť prekladateľa, ktorý by Vám vedel pomôcť s takýmto prekladom.

Google Vám pravdepodobne zobrazil veľké množstvo výsledkov, ale napriek tomu ste sa aj naďalej cítili bezradný a nevedeli ste, na koho sa obrátiť.

Už sa viac nemusíte tak cítiť! Nech sa Vám do rúk dostane akýkoľvek text v maďarčine alebo ruštine, hoci aj súdne rozhodnutie, neváhajte nám ho poslať na adresu glajtos@yahoo.com, objednajte si preklad od agentúry Netlingua a môžete byť bez obáv.

Takmer okamžite Vám pošleme cenovú ponuku na mieru podľa Vášho dokumentu a hneď po upresnení lehoty a ceny začneme pracovať na jeho preklade.

Hotový maďarský/ruský preklad zašleme na Váš e-mail, aby ste mohli čo najskôr zistiť obsah dokumentu ruských či maďarských úradov adresovaného Vám.

A ani s prekladom odpovede sa nemusíte trápiť. Pripravte si Vašu odpoveď, odvolanie alebo námietku v slovenskom jazyku a my ju opäť preložíme do maďarského alebo ruského jazyka.

Preklad bude pripravený presne a v čo najkratšom čase, aby Vám zbytočne nebežala lehota na podanie odvolania alebo námietky. 

Nemusíte zúfať ani v prípade, ak ide o dokumenty v nemeckom, poľskom alebo inom jazyku.  NETLINGUA je Vám vždy k dispozícii, pripravená pomôcť, a to aj cez víkendy a počas sviatkov.

Zavolajte nám teraz: 0919 196 612!