Preklady webových stránok

preklad-webovych-stranokPreklady webových stránok

Preklady webových stránok zo slovenčiny do angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny, taliančiny, maďarčiny alebo iného jazyka v Bratislave a v celej republike.

Prekladom internetovej stránky môžete získať skutočne veľmi veľa. Marketingové výskumy ukázali, že webové stránky čítané v materinskom jazyku vykazujú 4-násobne vyššiu konverziu, to znamená, že dokážu naviesť oveľa väčší počet návštevníkov stránky k nákupu tovaru alebo služby.

Stránka v cudzom jazyku môže byť lákavá a zrozumiteľná, ale ak niekoho oslovíme materinským jazykom, je to oveľa osobnejšie, ľahšie sa vytvorí vernosť k značke nášho produktu a zákazníci sa častejšie budú vracať na našu stránku.

Preklady internetových stránok

Aj Vy ste sa už iste stretli s takou ubytovacou stránkou, kde bolo možné rezervovať ubytovanie v zahraničnom hotely. Pred pár rokmi bola väčšina týchto stránok dostupná iba v anglickom jazyku alebo v niektorom zo západoeurópskych jazykov, dnes je však už obsah mnohých takýchto stránok preloženýdo slovenčiny, čím sa stránky stávajú oveľa osobnejšími a získajú si dôveru človeka. Preklady domovských stránok za nízke ceny!

Rozhodne odporúčame každému preklad webovej alebo internetovej stránky do jazyka cieľového trhu. Ak niekto obchoduje s Českou republikou, nestačí mať stránku v angličtine, je dobré a prínosné  prihovoriť sa Čechom v ich rodnom jazyku.

Naši internetoví odborníci, prekladatelia webových stránok,Vám v súvislosti s Vašou webstránkou aj ochotne poradia, vyžiadajte si ich bezplatné poradenstvo pri objednávke prekladu.

Preklady webstránok, website-ov v Bratislave – Prekladateľská agentúra Netlingua!

Zavolajte nám už teraz na číslo 0919 196 612!